JUNO ANK. STOP VALF SIVA USTU
JUNO ANK. STOP VALF SIVA USTU

JUNO ANK. STOP VALF SIVA USTU

Fiyat : ₺555,08(KDV Dahil)

BrightLight: Kararmaya ve aşınmaya karşı dirençli parlak krom kaplama özelliği sayesinde ilk günkü gibi ışıl ışıl görünüm.

Artema ile kusursuz dayanıklılık

Evlerde su ile buluşulan her alanda dayanıklılığı yeniden tanımlayan Artema armatür ve duş sistemleri; güvenilir ve sorunsuz bir kullanım sağlıyor. Teknoloji ve mühendisliğin birbirini besleyen kusursuz uyumuyla banyo ve mutfak çözümleri üreten Artema verimlilik, dayanıklılık ve pratikliği ayrılmaz bir bütüne dönüştürüyor. Her tarza, kullanım alışkanlığına ve ihtiyaca uygun ürün seçenekleri sunan Artema, fonksiyonel üstünlüğü ve ödüllü tasarımlarıyla estetik, konfor ve dayanıklılığı bir standart haline getiriyor.

Ürünlerimiz dayanıklı, standardımız yüksek

10 yıl garantili Artema armatürler dayanıklılığı yeniden tanımlıyor. Artema ürünleri, uzun kullanım ömürleri boyunca kararmıyor, sızdırmıyor, bozulmuyor ve kırılmıyor. Artema armatürlerinin dayanıklılıkları, akış değerleri ve performansları, uluslararası standart kuruluşlarınca test edilmiş ve ilgili ülkelerin kalite sertifikalarıyla belgelenmiştir.

Aç-kapa bozulmaz: Artema armatürleri standartların gerektirdiği 210.000 açma kapama yerine 2.100.000 defa açılıp kapatılarak test ediliyor. Günde ortalama 40 defa açma kapama yapılan ortalama bir evde bu yaklaşık 100 yıllık bir kullanıma denk geliyor.

Aç-kapa kararmaz: Artema ürünleri standart 200 saatlik korozyon testi yerine 720 saat teste tabi tutuluyor. Kaplaması 10 yıl garantili Artema armatürler ortam ne kadar nemli olursa olsun kararmıyor, ilk günkü ışıltısını koruyor.

Aç-kapa sızdırmaz: Ortalama 5 bar olan şebeke su basıncı yerine Artema armatürleri 50 bar basınç altında test ediliyor.

Aç-kapa kırılmaz: Artema döner borulu mutfak bataryaları standartların zorunlu kıldığı 80.000 defa çevrim yerine 240.000 defa çevrilerek test ediliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR